W dniu 6 października marka Bioorganic była obecna na targach towarzyszących konferencji organizowanej przez magazyn Harmonia w Poznaniu. Swoją wiedzą podzieliło się kilkunastu wspaniałych wykładowców w tym Dr Hubert Czerniak, Dr Andrzej Więckowski, Dr Dariusz Szymański czy Jerzy Zięba.

Przesłanie było proste: Powinniśmy sami wziąć większą odpowiedzialność za nasze zdrowie, gdyż nasz styl życia w największym stopniu wpływa na powstawanie chorób. Także podkreślano to, że przyszłość medycyny powinna zmierzać w kierunku tzw holistycznego, zintegrowanego podejścia gdzie uniwersytety łączą siły z naturapatami i zielarzami aby proponować najskuteczniejsze terapie.

72574123_419923861929215_6138137298304237568_n

Marka BioOrganic doskonale rozumie tą filozofię i podąża tą drogą już wiele lat. Dlatego m.in. korzystamy z dorobku naukowców z Rosji czy Dalekiego Wschodu (Indie czy Chiny), w których to krajach medycyna naturalna ma wyjątkowo wysoki status a lecznicze preparaty naturalne są tworzone i badanie w najlepszych laboratoriach i uniwersytetach.

Już wkrótce wprowadzamy Herbbionat – nowy produkt, otwierający na polskim rynku nową kategorię produktów tzw. fitobiotyków. Powstał on właśnie jako efekt pracy naukowców rosyjskich wzbogacony wiedzą polskich badaczy.

herbbionat
0 Komentarzy

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

©[2019] BioOrganic.pl

CONTACT US

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Wysyłanie
);

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

Nie pamiętasz hasła ?