7 powodów, dla których zaczniesz przyjmować witaminę P Bajkalską:

1. Działa utleniająco

Hamuje przedwczesne starzenie komórek oraz rozwój różnych chorób. Usuwa także z organizmu wolne rodniki. Witamina P Bajkalska wykazuje również działanie antynowotworowe.

2. Działa antytoksycznie

Chroni wątrobę przed uszkodzeniami, usuwa z organizmu produkty metabolizmu i substancje toksyczne. Witamina P Bajkalska jest wspaniałym lekiem na kaca i marskość wątroby. Łagodzi też skutki chemioterapii i radioterapii.
3. Działa ochronnie

Witamina te nie tylko wzmacnia ścianki naczyń krwionośnych, ale również chroni błony komórkowe, wspomaga krwiobieg, normalizuje poziom cholesterolu i trójglicerydów we krwi oraz zmniejsza ryzyko udaru i zawału.

4. Działa gastro-ochronnie

Przyspiesza procesy regeneracji śluzówki żołądka, stymuluje gojenie się wrzodów – witamina P Bajkalska jest zbawieniem dla chorego układu pokarmowego.

5. Działa przeciwzapalnie

Witamina P Bajkalska nie tylko hamuje stany zapalne, ale także przeciwdziała obrzękom – zalecana jest przy chorobach oskrzeli, płuc oraz infekcjach górnych dróg oddechowych.

6. Działa antyhistaminowo

Wspaniała informacja dla alergików – witamina P Bajkalska nie tylko usuwa alergeny z organizmu, ale również wzmacnia na nie odporność naszego ciała!

7. Działa zbawiennie na skórę

Witamina ta ma również zbawienne działanie na naszą skórę – usuwa trądzik i wypryski, wzmacnia syntezę kolagenu i elastyny w skórze oraz pozwala zachować jej jędrność i elastyczność.

Podsumowując, witamina P Bajkalska wykazuje szerokie działanie na organizm człowieka. Jest naturalnym suplementem diety, niewykazującym skutków ubocznych. Zalecana jest w profilaktyce raka, przedwczesnego starzenia organizmu, przy rehabilitacji, zatruciach alkoholowych itp., w chorobach układu sercowo-naczyniowego, układu trawiennego oraz oddechowego. Jest skuteczna tak w leczeniu, jak i w zapobieganiu!

0 Komentarzy

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

©[2019] BioOrganic.pl

CONTACT US

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Wysyłanie
);

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

Nie pamiętasz hasła ?