JESIENIĄ BRAKUJE NAM WSZYSTKIM SŁOŃCA ZA OKNEM, CO CZĘSTO DOPROWADZA DO ZŁEGO SAMOPOCZUCIA, ALE TEŻ WPŁYWA NIEKORZYSTNIE NA STAN ZDROWIA.

Witamina D, a właściwie jej niedobór może być przyczyną bardzo poważnych chorób, dlatego nie warto zwlekać do ostatniej chwili, aby potem żałować. Zacznij już dziś wybierać najzdrowsze produkty!

Jeżeli masz dzieci, zachęć je do spożywania tych pokarmów, które zapewnią im niezbędnych składników do prawidłowego rozwoju. Już dziś zainwestuj w Twoje zdrowie i Twoich bliskich! Przekonasz się z czasem, jak odpłacą Wam się siłą i mocnym zdrowiem.

Zaleca się przyjmowanie witaminy D3 jako suplement w przypadku niedoborów, ale tylko taki, który jest naturalnego pochodzenia.

NASZA COLAMINA 1000+D3 MA POZYSKANĄ WITAMINĘ Z BLADO-ŻÓŁTEGO WOSKU ZWIERZĘCEGO ZNAJDUJĄCEGO SIĘ W OWCZEJ WEŁNIE, W PEŁNI NATURALNIE ORAZ ODPOWIEDNIE DLA WEGAN I

WITAMINA D — JAKIE KORZYŚCI ZA NIĄ STOJĄ?Korzyści, które niesie ze sobą witamina D to regulacja gospodarki wapniowo-fosforowej. Jest niezbędna do produkcji niektórych hormonów, aktywowania pracy mięśni i stymulacji serca. Reguluje także odpowiednią absorpcję białek z jelita cienkiego. Oprócz tego stwierdzono, że witamina D odpowiada za utrzymanie dobrego nastróju podczas snu.

Do przekształcenia prowitaminy D do witaminy D dochodzi pod wpływem promieni UV. Organizm ludzki dzięki promieniom słonecznym ma zdolność produkowania jej ze skóry. W związku z tym w ciepłe dni należy jak najwięcej korzystać ze słońca, oczywiści w godzinach, w których nie grozi to poparzeniem słonecznym (rano i popołudniu). Oprócz tego powinna być dostarczana również z pokarmem.

Jest możliwość dostarczenia jej do organizmu wraz z suplementami diety. Trzeba jedna uważać, aby nie doprowadzić do przedawkowania zalecanej dziennej dawki. Warto zwrócić uwagę na zawartość witaminy D3 w suplemencie diety, jeśli producent podaje zawartość na tę witaminę to jest to produkt bezpieczny.

Kolamina 1000+D3 spełnia 100% dawkę wg ZDS (zalecanego dziennego spożycia) tym samym dajemy naszym klientom gwarancję o bezpieczeństwie oraz efektywności działania suplementu.

CZYM GROZI BRAK LUB NIEDOBÓR WITAMINY D?

  • deformacja kości u małych dzieci
  • próchnica zębów
  • krzywica u małych dzieci
  • osteoporoza
  • rak piersi i sutka
  • rak jelita grubego i odbytu
  • rak prostaty
  • zapalenie jelita

Owrzodzenie jamy ustnej, próchnica, osłabienie widzenia, zapalenie stawów i wiele innych dolegliwości to właśnie znak, że nie mamy dostatecznej ilości witaminy D w organizmie.

0 Komentarzy

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

©[2019] BioOrganic.pl

CONTACT US

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Wysyłanie
);

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

Nie pamiętasz hasła ?