POZNAJ 10 POWODÓW, DLA KTÓRYCH ZACZNIESZ PRZYJMOWAĆ WITAMINĘ P BAJKALSKĄ!
WITAMINA P BAJKALSKA – CO TO TAKIEGO?
WITAMINA P BAJKALSKA JEST NATURALNYM SUPLEMENTEM DIETY – BIOFLAWONOIDEM O NATURALNEJ STRUKTURZE Z PRZECIWUTLENIACZY GRUPY P-WITAMIN. JEST NAJSILNIEJSZYM NATURALNYM ANTYOKSYDANTEM NA ŚWIECIE. W SKŁAD WITAMINY WCHODZI TAKSYFOLINA O CZYSTOŚCI 98% ORAZ ARABINOGALAKTAN.

Taksyfolina – najsilniejszy przeciwutleniacz
Taksyfolina (inaczej dihydroquercetyna) jest podstawowym składnikiem witaminy P Bajkalskiej oraz najsilniejszym naturalnym przeciwutleniaczem, który działa na poziomie błon komórkowych – wpływa na kondycję każdej komórki w naszym ciele! To substancja pochodzenia roślinnego, pozyskiwana z kory modrzewia syberyjskiego. Jest ona kilkunastokrotnie silniejsza niż dobrze nam znane witaminy (A (retinol), C (kwas askorbinowy) , E (tokoferol) oraz lipina, kwercetyna i inne). Taksyfolina wspomaga procesy naprawcze całego organizmu, powoduje jego szybszy powrót do prawidłowego funkcjonowania.
Arabinogalaktan, czyli błonnik pokarmowy
Arabinogalaktan to nic innego, jak błonnik pokarmowy. Występuje w wielu roślinnych produktach jadalnych wspólnie z białkami (marchew, rzodkiewka, czarna fasola, pomidor, gruszka, kukurydza, pszenica, czerwone wino, orzech kokosowy, arcydzięgiel, kurkuma).
Arabinogalaktan został zatwierdzony przez FDA (Agencja Żywności i Leków) jako błonnik pokarmowy i uzyskał status GRAS (czyli  jest „uważany za bezpieczny”). Jest to substancja pochodzenia roślinnego, otrzymywana z modrzewia zachodniego. Arabinogalaktan jest odporny na enzymy trawienne śliny i jelita cienkiego, dzięki czemu nienaruszony przechodzi do jelita grubego i dopiera w nim ulega fermentacji, przy czym nie powoduje nieprzyjemnych gazów i wzdęć. Błonnik ten sprzyja rozwojowi bakterii fermentujących, które obniżają pH oraz poziom amoniaku okrężnicy. Wpływa odżywczo na śluzówkę, a w konsekwencji działa osłonowo na cały układ pokarmowy.
Kiedy należy stosować witaminę P Bajkalską?
1.  Jako środek profilaktyczny, opóźniający procesy starzenia się, redukujący zmęczenie i obniżenie odporności.
✰ Regeneruje funkcje fizjologiczne naczyń włosowatych.
2.  W przypadku przewlekłego niedotlenienie mięśnia sercowego, dławicy piersiowej, niewydolności serca i zaburzenia rytmu serca należy stosować jako terapię dodatkową, wraz z innymi środkami antyretrowirusowymi w ciągu całego okresu leczenia.
✰ Wzmacnia działanie głównych dróg leczenia wskutek poprawy w dostarczaniu produktów
odżywczych do każdej komórki. Zmniejsza krzepliwość krwi, zwiększa częstość akcji serca, stabilizuje rytm serca.
3.Stosowanie taksyfoliny podczas całego okresu leczenia, dodatkowo z terapią innymi lekami w celu zwiększenia ich skuteczności.
✰ Poprawia mikrokrążenie kapilarne, długoterminowo obniżając ciśnienie krwi – zmniejsza prawdopodobieństwa nawrotu.
4. W ostrych przypadkach, takich jak udar, zawał serca, zapalenie płuc, zapalenie oskrzeli, niewydolność nerek.
✰ Regeneruje mikrokrążenie, poprawia drenaż metabolitów w uszkodzonych narządach i stabilizuje metabolizm komórek.
5. Podczas rehabilitacji po wylewach lub zawałach serca należy stosować do całkowitego wyzdrowienia.
✰ Normalizuje przenikalność kapilarną, co prowadzi do redukcji zmian dystroficznych i miażdżycowych w tkankach.
6. W przypadku patologii oskrzelowo-płucnej, zapalenia płuc, przewlekłego zapalenia oskrzeli i tchawicy należy stosować razem z innymi lekami w celu zwiększenia ich skuteczności podczas całego okresu leczenia.
✰ W rezultacie zwiększa się pojemność płuc i szybko zanika stan zapalny i obrzęk oskrzeli.
7. W przypadku silnego bólu głowy, migreny, nerwicy związanych ze skurczami naczyń krwionośnych. W razie potrzeby preparat może być dodatkowo przyjmowany co 2-3 godziny.
✰ Następuje szybka regeneracja mikrokrążenia krwi, co poprawia procesy metaboliczne w komórkach mózgu.
8. W przypadku stanu zapalnego, miażdżycy, niewydolności oczu należy stosować w ciągu całego okresu leczenia.
✰ Taksyfolina wzmacnia i poprawia przewodność nerwu wzrokowego, zwiększa ostrość widzenia, przyspiesza redukcję skutków udaru mózgu.
9. W celu wzmocnienia efektów fizjoterapii, w tym laseroterapii, magnetoterapii, terapii światłem należy stosować na 2 godziny przed każdym zabiegiem.
10. W przypadku substancji toksycznych, aktywnego i biernego palenia należy stosować nieprzerwanie lub podczas działania toksycznego.
✰ Poprzez wzmocnienie mikrokrążenia krwi w płucach poprawia oddychanie. W rezultacie pobudza usuwanie substancji toksycznych z pęcherzyków płucnych.
Przeciwwskazania

Po wielu latach badań ustalono przeciwwskazania kliniczne. Należy pamiętać jednak, że pacjenci przed planowaną operacją dentystyczną lub inną interwencją o charakterze inwazyjnym powinni zaprzestać na dwa tygodnie przed zabiegiem stosowania jakichkolwiek leków ziołowych, które mają działanie przeciwzakrzepowe.
Podsumowując, witamina P Bajkalska wykazuje szerokie działanie na organizm człowieka. Jest naturalnym suplementem diety, niewykazującym skutków ubocznych. Zalecana jest w profilaktyce raka, przedwczesnego starzenia organizmu, przy rehabilitacji, zatruciach alkoholowych itp., w chorobach układu sercowo-naczyniowego, układu trawiennego oraz oddechowego. Jest skuteczna tak w leczeniu, jak i w zapobieganiu!

0 Komentarzy

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

©[2019] BioOrganic.pl

CONTACT US

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Wysyłanie
);

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

Nie pamiętasz hasła ?