Mnóstwo atrakcji, wyjątkowy koncert włoskiego muzyka oraz najpiękniejsze kobiety z Pomorza Zachodniego. Tak będzie wyglądał Letni Festiwal Piękna w Międzyzdrojach z Fundacją Miss Elite. To wszystko w słusznym celu.

Już 21 sierpnia przy Alei Gwiazd w Międzyzdrojach czeka nas wyjątkowe wydarzenie. Fundacja Miss Elite razem z Burmistrzem Miasta Międzyzdroje, Radiem Eska i Hotelem Amber Baltic zapraszają na koncert charytatywny połączony z fashion show oraz występy taneczne.

Wydarzenie ma charakter charytatywny. Jest poświęcone niezwykłemu mieszkańcowi Międzyzdrojów, Krzysztofowi Trojanowskiemu, który po ciężkiej walce z sepsą stracił lewą nogę. Mężczyzna jest ojcem trójki dzieci. Zawsze wiódł aktywne życie. Pracował jako elektryk, ale zwykłe – jak się wydawało – otarcie naskórka zakończyło się dla niego prawie tragicznie. Mężczyzna przechodzi rehabilitacje i jak sam mówi, na nowo uczy się żyć.

To dla niego zorganizowaliśmy to niezwykłe wydarzenie. Fundacja od wielu miesięcy pomaga i działa charytatywnie. Jak mówią jej członkowie, taki jest główny cel ich działań. Podczas Letniego Festiwalu Piękna będzie można wesprzeć Krzysztofa Trojanowskiego.

Nie zabraknie też muzycznych doznań. Na specjalne zaproszenie Fundacji Miss Elite do Międzyzdrojów przyjedzie wybitny włoski muzyk Luigi Pagano, który zagra najlepsze włoskie hity. Pagano występował z największymi gwiazdami światowego kina. Jego koncerty zachwycały słuchaczy na całym świecie, a sam muzyk ma na swoim koncie wspólne występy m.in. Paulem McCartneyem.

Luigi Pagano pochodzi z Neapolu i ma w sobie wszystko to, czego oczekiwalibyście po Włochu – radość, energię, otwartość. Luigi gra na gitarze akustycznej i śpiewa. Polakom przybliża światowe standardy oraz włoskie – mniej lub bardziej znane – przeboje. Robi to m.in. występując gościnnie w programie “Jaka to melodia”.

Podczas wieczoru zobaczymy także Fashion Show z udziałem tegorocznych finalistek Miss Polski Pomorza Zachodniego 2020. Całość dopełni prowadząca, szczecińska prezenterka Daria Nowak.
Nie zabraknie także tanecznych wrażeń. Na scenie pojawi się zespół Klubu Tańca Szyk Szczecin.

0 Komentarzy

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

©[2019] BioOrganic.pl

CONTACT US

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Wysyłanie
);

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

Nie pamiętasz hasła ?