Regulamin konkursu “Mikołaj rozdaje zdrowe prezenty”→ Z udziałem w konkursie wiąże się podanie danych osobowych. Dane będą wykorzystywane tylko do celów przeprowadzenia konkursu i wyłonienia zwycięzców. Biorąc udział w konkursie wyrażasz zgodę na opublikowanie swojego imienia i nazwiska w razie zwycięstwa w konkursie.

→ Organizatorem konkursu oraz fundatorem nagrody jest NEW AGE CLINIC SP Z O. O. ul. Modlińska 205, Warszawa, Mazowieckie 03-122.

→ Zadanie konkursowe składa się z kilku etapów:

1.  Należy polubić profil na Instagramie KobietyKochająKolagen ,udostępnić post konkursowy oraz zaprosić do polubienia Twoich 8 znajomych.

2. Nie zapomnij wkleić w komentarzu pod postem konkursowym informacji, kto polubił nasz Instagram – musi to być 8 osób.

Nagrodą w konkursie jest zestaw naturalnych suplementów: Herbbionat, Grykamina C i Fellow Men. Mamy do rozdania 6 zestawów dla  6 osób, które udowodnią nam, że ich 8 znajomych polubiło nasz Instagram KobietyKochająKolagen.

→ Konkurs rozpoczyna się wraz z publikacją konkursowego wpisu (10.12.2020) i trwa do 17 grudnia 2020 roku do godziny 23:59. Komentarze publikowane po tym czasie nie będą brane pod uwagę podczas wyboru zwycięzcy.

→ Zwycięskie komentarze zostaną wybrane przez przedstawicieli organizatora konkursu.

→ Organizator poinformuje o wygranej w komentarzu pod postem konkursowym i nowym poście najpóźniej trzy dni robocze po zakończeniu konkursu.

→ Organizator wysyła nagrody laureatom tylko na terenie Polski, w przypadku nieodebrania przez Laureta nagrody ma prawo nie wysyłać jej ponownie. 

→ Udział w konkursie wiąże się z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych uczestników oraz późniejsze wykorzystanie oraz edycję nadesłanych materiałów.

→ Organizator zastrzega sobie możliwość usuwania treści które, wedle jego uznania, naruszają dobre obyczaje.

Powodzenia!

0 Komentarzy

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

©[2019] BioOrganic.pl

CONTACT US

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Wysyłanie
);

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

Nie pamiętasz hasła ?